!!KaBuS!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRKiYeNiN En İyİ BiLGi PoRTaLı,PaYLaŞıMıN TeK AdReSi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hüngür hüngür ağlatan şarkılar !!!

YazarMesaj
Mc_KaRaX
Admin

Hüngür hüngür ağlatan şarkılar !!! Empty
MesajKonu: Hüngür hüngür ağlatan şarkılar !!!   Hüngür hüngür ağlatan şarkılar !!! EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:35 pm

Hüngür hüngür ağlatan şarkılar

Aşk acısı mı çekiyorsun ya da sevgilinden mi ayrıldın? Bu şarkılar tam senlik!

Canımızın sokağa çıkmak istemeyeceği, pencereden bakmakla yetineceğimiz kış günlerini yaşıyoruz! Melankoli ve hüzün de…

Umarız bu kış kimseye ayrılık getirmez ama ne olursa olsun beraberinde melankoli ve hüzün getireceği kesin. Peki ister ağlama safhası, ister sevgilinizin arkasında bağırıp çağırma safhası olsun, ayrılığın herhangi bir anında veya sadece evde romantik bir biçimde bunalım takılmak istediğinizde ne dinleyeceksiniz? Sizin için binlerce aşk şarkısı içinden gelmiş geçmiş en hüzünlü ve muhteşem ayrılık şarkılarından bazılarını seçtik. Ama sakın hüznünüzü bu şarkıların dışına taşımayın, güneşli günler de elbette gelecek!

Gidenin arkasından ağlanır

1. James Blunt – Goodbye My Lover

Biliyorsunuz James Blunt gelmiş geçmiş en acıklı seslerden olup, kalbinize hançer saplayan şarkılar söylemesiyle meşhur. Şarkı, yitirilen sevgilinin ardından bir ağıt niteliğinde, ‘Rüyalarımda elinden tutuyorum’, ‘Hayallerimi elimden aldın’, ‘Çocuğunun babası olabilirdim’ gibi damar sözlere sahip. İlk anlarda dinlemek biraz sakat olsa da, hüngür hüngür ağlamak için bire bir.

2. Sinead O Conner – Nothing Compares To You

Prince’in katkılarıyla Sinead ablanın muhteşem vokaliyle tam bir klasik. Kalbinde de yağmurlu, karanlık günlerin havası olan bu klasiği eve kapanıp, sevgilinizden kaç gündür ayrı olduğunuzu sayma modundaysanız dinleyin deriz.

3. Toni Braxton – Unbreak My Heart

Terk edilmek herkese ağır gelir. Terk edilmişliğin getirdiği acı sinire ve nefrete dönüşmeden önceki ‘Geri dön, geri dön, beni böyle buralarda tek bayıma bırakma’ hisleri için bire bir.

4. No Doubt – Don’t Speak

Müzik tarihinin en can alıcı sözlerine sahip şarkılardan biri Don't Speak. "Konuşma, ne düşündüğünü biliyorum / Gerekçelerine ihtiyacım yok / Anlatma çünkü incitiyor" sözleri bir kalbin ne kadar parçalandığını bize göre yeterince anlatıyor.

5. Shakira – Inevitable

Kendinizi kötü hissettiğiniz ve birinin sizin yerinize acılarınızı anlatmasını istediğiniz zamanlar için ideal bir şarkı.

6. Bonnie Tyler – Total Eclipse of The Heart

Ağlamak isteyip de tıkandığınız anlar mı var? O zaman şu sözlere bir göz gezdirin: "Aşkın üzerimde her zaman bir gölge gibi / Ne yapacağımı bilmiyorum, hep karanlıktayım / Barut fıçısının üstüne oturmuş kıvılcımlar saçıyoruz / Bu gece gerçekten sana ihtiyacım var / Sonsuzluk bu gece başlayacak..."

7.Avril Lavigne – When You Gone

Hayatınızdaki boşluğu bu sözlerle anlamlandırabilirsiniz: "Batıyor gibi hissediyorum, sensiz batıyormuş gibi / Ve zihnimde, her şey kokuşmuş, sensiz her şey kokuşmuş / Ve geceleyin, çaresiz olabilirim / Yalnız olabilirim, sensiz uyuyarak / Ve gün içinde, her şey karmaşık / Hiçbir şey basit değil, senin yanında değilken / Ama seni özleyeceğim..."

Karmaşık duygular…

8. Madonna – Power of Goodbye

Eski sevgilinize kızgın mısınız? O zaman bu sözlere bir göz gezdirin! "Kalbin açık değil bu yüzden gitmeliyim / Tılsım bozuldu, seni o kadar sevdim ki / Özgürlük gitmeye izin vermeyi öğrendiğinde gelir / Yaratıcılık hayır demeyi öğrendiğinde gelir"

9. Jennifer Lopez – Ain it Funny

İlişkinizin bitmesi gerektiğini kabul etmeye başladıysanız bu dizeler size güç verecek! "Bazen düşünüyorum gerçek aşk asla yoktur diye / İnandığım sadece benim için bir anlamı her nasılsa yok gibi / Yaşam açıklayamadığım bir şekilde zalim olabilir..."

10. Maroon 5 – She’ll Be Loved

Gereğinden fazla aşk ve tutkudan dolayı bir barışıp bir ayrıldınız mı hiç? İşte böyle bir aşkı ve her zaman yeniden bir araya gelineceğine dair bir inancı anlatıyor She’ll Be Loved.

11. U2 – With or Without You

"Gözlerine çakılmış taşı görüyorum / Böğrüme saplanmış dikenide / Seni bekliyorum / El çabukluğu ve şansında yardımı ile / Çivili bir yatakta bekletiyor beni / Seninle de sensiz de yaşayamıyorum" Hayatta daha acıklı bir durum olabilir mi? Aşıksınız ama birlikte olamıyorsunuz. Birlikte olamıyorsunuz ama aşıksınız. İşte içinden çıkılamayacak dilemmaların yaşandığı aşkların bir numaralı şarkısı.

12. Chris Isaak – Wicked Game

Aşık olmak, hele de yanlış bir insana aşık olmak! Kendinize kabuslardan kabus beğeniyorsanız ‘Wicked Game’i dinleyin, en azından bu dünyada tek aşk acısı çeken insanın siz olmadığını hissettirir.

13. Jeff Buckley – Last Goodbye

Tam o ayrılma konuşması sırasında hissedilenler, gitmek zorunda olduğunuzu bilmek ama gitmek istememek. Aşkın en acıklı hali, Buckley’nin hassas sesiyle birleşince ortaya en harika aşk şarkılarından biri çıkıyor.

Sevdiğini söylemek büyüklüktür

14. Thu Cure – Love Song

Aşkınızı bu dizelerle haykırın: "Ne kadar uzak olursa olsun / Seni daima seveceğim / Ne kadar uzakta kalırsam kalayım / Seni daima seveceğim..."

15. Whitney Houston – I Will Always Love You

Houston’ın muhteşem sesiyle yorumlanmış bu şarkıyı, aşkın fedakarlık gerektirdiğini hatırladığınızda, karışınızdaki insanın sizsiz bile mutlu olmasını istediğiniz zamanlarda dinleyebilirsiniz.

Gidenin arkasından ağlanmaz!

16. Alanis Morrissette – You Oughtta Know

Öç alma duyguları ağır basıyorsa, sevgilinizin canınızı yaktığını hissediyorsanız sert tınılarla bezeli bu şarkı tam size göre.

17. Gloria Gaynor – I Will Survive

Artık seni istemiyorum, seni aştım konseptli ‘I Will Survive’ tek başınıza dans ederek hayatınıza devam etmenizi sağlayacak şarkılardan biri.

18. Beyonce – Irreplaceable

Sevgilisinin başka biriyle birlikte olduğunu öğrendikten sonra onu terk eden birinin ağzından yazılmış bu şarkı özellikle yüzsüz bir sevgiliye sahipseniz tam sizlik!

19. Kelly Clarkson – Never Again

Kötü biten bir ayrılık yaşadıysanız sevgilinizin sizin gibi birini asla bulamayacağını düşünüyorsanız dinlemek için bire bir.

20. Destiny’s Child – Survivor

Ne olursa olsun kadınların bağıra çağıra ayakta kalabileceğini söyleyen ‘Gidenin arkasından ağlanmaz’ lafının sık sık tekrarlandığı bir şarkı. Kendinizi güçlü hissetmek, ayrılığın üstesinden gelmek için ‘Survivor’ bire bir.
http://karax.yetkinforum.com

Hüngür hüngür ağlatan şarkılar !!!
1 sayfadaki 1 sayfası