!!KaBuS!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRKiYeNiN En İyİ BiLGi PoRTaLı,PaYLaŞıMıN TeK AdReSi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

****** Ziyaret Defteri

YazarMesaj
Mc_KaRaX
Admin

ATATURK Ziyaret Defteri Empty
MesajKonu: ****** Ziyaret Defteri   ATATURK Ziyaret Defteri EmptyCuma Nis. 17, 2009 4:00 pm

****** Ziyaret Defteri'miz ile ona söylemek istedigimiz ne varsa paylasalım istedim..

Yazılacak çok şey var biliyorum... İçimizde tutmayalim ne olur.. Bir iki kelime dahi olsa yazalim.Yazacağınız 2 kelime belki başkasının destanlar yazmasına vesile, ilham olacaktır...

Benim duygularim söyle;

ATAM;
Sen ölünce bazı seyler senin istedigini gibi olmadı,sen ölünce dini tekrar siyasete soktular , tekke ve zaviyelerden medet umdular onlar ne derse oy ugruna ses cıkarmadılar...

Dıs borc aldı basını gitti, sen öldün halen benim ülkem dıs borc ödüyor ATAM...

Basaramadık ATAM Sen demokrasiyi bize altın tepside sundun,biz degerini bilemedik.Senin bu ülkeden kazıyarak attığın serefsizler simdi is adamı kılıgında geri döndü,Mutareke basını,Mandacılar,yobazlar hepsi geri döndü ATAM,bir sen yoksun...

Biz gösterdigin hic bir hedefe ulasamadık,ilim, irfana sahip olamadık...

Sen bir Avrasya birliğinden söz ettin ama biz halen 50 senedir Avrupa birliğinin kapısında bekliyor ve onlara yaltaklanıyoruz ATAM...

Şimdi siyaset yapanların hepsi kendi tabanları için veya kendi cepleri ve aileleri için varlar ATAM...

Senin ilkelerini sözde okudular ama anlayamadılar,utanmadan sana beton lakabı takıp sonrada ****** yaşasaydı o da bizimle olurdu dediler.Ekonomide,siyasatte,dış ilişkilerde hızla kötüye gittik IMF,Dünya Bankası,AB,ABD ye adeta köle edildik ATAM...
Ben daha sana ne yazayım ATAM...
http://karax.yetkinforum.com

****** Ziyaret Defteri
1 sayfadaki 1 sayfası