!!KaBuS!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRKiYeNiN En İyİ BiLGi PoRTaLı,PaYLaŞıMıN TeK AdReSi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seni Yazmak İstedim...

YazarMesaj
CeHeNNeM

CeHeNNeM

Seni Yazmak İstedim... Empty
MesajKonu: Seni Yazmak İstedim...   Seni Yazmak İstedim... EmptyPaz Nis. 19, 2009 5:58 pm

Seni yazmak istedim...

Açtım tertemiz bir sayfaşöyle bir derin nefes çektim içime.Gözlerimi kapadım ve bekledim.Nereden başlasamdı acaba ?

Seni yazmak istedim...

Hiç ummadığım bir zamanda sürprizlerin en güzeliydi yaşamıma girişin.Kucak dolusu sevgiler vardı ellerinde.Sımsıcak avuçların vardı.Sımsıcak nefesin.Sımsıcak yüreğin.Yüreğinde sevgi.Yüreğinde ben.Yüreğinde suskunluk sonra...Sonrası sessizlik...

Seni yazmak istedim...

Güzel günlerdi seninle dolu günlerim.Güzeldi dedim ya sorunsuz demek değildi.Ellerim ellerindeyken diyordum her bir sorunu hallederiz beraberce.Sorun da neymiş kiakıllı insanlardık biz ! Sorunların bizden daha akıllı olabileceğinien hassas yerimizden vurulabileceğimizi bilmiyorduk sebepsizce...Vurulmanın böyle sessizgürültüsüzacısız ama yıkıcı olduğunu bilmiyordum henüz.Ayrılıkların en acısının çaresizlikten değilzorunluluktan değilsevgisizce bir nedensizlikle olduğunu bilmiyordum...

Seni yazmak istedim...

Sana dairbize dair istediklerim gibi içimde kaldı bu da.Sevgilerin en güzeli ayrılıksız olanı değildisevgilerin en güzelisonu nasıl olursa olsun gerçek olanıydı.İçten olanıydı.Anılarda da olsa yaşatılanıydı.Ayrı da düşse yürekler çarpışını hissetmekti yürek yüreğe...

Vazgeçtim yazmayacağım sana dair hiç birşey...

Yok sayacağım yaşanılmışı.Varsaymak seni hiçe saymak olacaksa yaşadıklarımı en güzeli hiçliğini seçmek şimdi.

Hiçliğini seçiyorum sevgili.Aşkın yokluğuna göz yummamak için...

[url=]https://2img.net/r/ihimizer/img85/4614/lovebydanilushaje8xk2uuia3.jpgSeni Yazmak İstedim... Lovebydanilushaje8xk2uuia3[/url]
http://www.karax.yetkinforum.com

Seni Yazmak İstedim...
1 sayfadaki 1 sayfası